Privatumo politika

    1. BENDROSIOS NUOSTATOS

1.1. vilijampolesturgus.lt privatumo politika atspindi pagrindinius svetainės lankytojo duomenų rinkimo, kaupimo, tvarkymo principus. Visi šie procesai vykdomi griežtai laikantis Europos Sąjungos ir Lietuvos Respublikos teisės aktų.
1.2. Duomenų valdytoju laikomas UAB Verslo centras „1000 litų“.
1.3. Kiekvienas svetainės lankytojas, naudodamasis el. svetaine, perduodamas duomenis naujienlaiškio registracijai, užsisakydamas UAB Verslo centras „1000 litų“paslaugas, patvirtina, kad sutinka su čia pateiktu reglamentu ir pateikia tik teisingą asmeninę informaciją. Susipažinimas su duomenų tvarkymo principais laikoma asmenine kiekvieno svetainės vartotojo atsakomybe.
2. DUOMENŲ TVARKYMAS IR NAUDOJIMO TIKSLAI
2.1. vilijampolesturgus.lt kaupia lankytojų duomenis rinkodaros tikslais, siekdamas užtikrinti aukštą teikiamų paslaugų kokybę ir paprastą naudojimąsi svetaine.
2.2. Duomenys renkami:
* kliento registracijos naujienlaiškiui metu (saugomas el. pašto adresas);
* komandai sprendžiant problemas, susijusias su prekių, paslaugų pateikimu;
* naudojantis svetainėje pateikiama informacija. Daugiau apie sąsajas su vartotojo patirtimi siūlome skaityti reglamentų skiltyje „Slapukai“.
2.3. Pažymėtina, kad renkami ir kaupiami tik būtinieji duomenys, tiesiogiai susiję su aukščiau išvardytų tikslų įgyvendinimu. Galite pasirinkti neteikti asmeninių duomenų. Taip pat galite reikalauti, kad informacija apie Jūsų asmeninius duomenis būtų pašalinta iš vilijampolesturgus.lt duomenų bazės. Kilus klausimų dėl duomenų tvarkymo taisyklių, prašome susisiekti info@vilijampolesturgus.lt arba kontaktų skiltyje nurodytais būdais.

   3. DUOMENŲ SAUGUMAS

3.1. Interneto svetainės vilijampolesturgus.lt savininkai užtikrina kaupiamų duomenų saugumą. Šiam tikslui pasiekti imamasi patikimų techninių, fizinių, administracinių sprendimų.
3.2. Duomenys saugomi nuo neteisėto:
* prieigos, peržiūros;
* keitimo;
* kopijavimo, platinimo;
* dingimo, sunaikinimo.
3.3. Tokiais būdais siekiama užtikrinti tik tiesiogiai vilijampolesturgus.lt svetainėje pateikiamų duomenų saugumą. Tam taip pat naudojami IP adresai. Privatumo politika nėra taikoma trečiųjų šalių žiniatinklio svetainėms, pasiekiamoms per nuorodas (pavyzdžiui, reklamuojamoms vilijampolesturgus.lt). Jomis rekomenduojame pasidomėti tų svetainių privatumo politikos skiltyse.

   4. SLAPUKAI (ANGL. COOKIES)

4.1. vilijampolesturgus.lt svetainėje vartotojo patirčiai gerinti naudojami slapukai. Tai – nedidelis kiekis specifinės informacijos, išsiunčiamas į svetainės vartotojo kompiuterį ar kitą įrenginį, iš kurio jungiamasi prie svetainės.
4.2. Slapukai naudojami:
* vartotojui atpažinti;
* visos svetainės ar jos dalių lankomumo statistikai sudaryti;
* individualiai aktualiai informacijai atrinkti, pateikti.
4.3. Svetainės lankytojas gali nesutikti su slapukų naudojimo politika. Tokiu atveju galima nutraukti naudojimąsi svetaine, pakeisti interneto naršyklės nustatymus ir / arba ištrinti dalį / visus slapukus iš įrenginio. Ištrynus slapukus, dalis svetainės turinio gali būti nepasiekiama.

5. SVETAINĖS LANKYTOJO TEISĖ KEISTI IR ŠALINTI INFORMACIJĄ

5.1. Norėdamas toliau naudotis galimybe gauti pilnavertes vilijampolesturgus.lt paslaugas, svetainės lankytojas turi pranešti apie asmens duomenų pasikeitimus. Pasikeitus aplinkybėms, galima pateikti reikalavimą nutraukti duomenų (slapukų) siuntimą ir saugojimą (el. pašto, kitos naujienlaiškio siuntimui būtinos informacijos).
5.2. Norint nutraukti duomenų (slapukų) siuntimą, reikalinga išvalyti naršyklės slapukus ir išjungti tolimesnį slapukų siuntimą per naršyklės nustatymus. Iš naujo apsilankius svetainėje, apačioje atsiradusioje juostoje pasirinkite, jog nesutinkate teikti slapukų. Ištrynus slapukus, dalis svetainės turinio gali būti nepasiekiama.

6. VILIJAMPOLESTURGUS.LT TEISĖ KEISTI NUOSTATAS

7.1. vilijampolesturgus.lt pasilieka teisę be įspėjimo keisti dalį ar visas privatumo politikos dalis. Apie pasikeitimus gali būti pranešama užsiregistravusiems naujienlaiškiams, pačioje interneto svetainėje. Naudojimasis paslaugomi pasikeitus privatumo nuostatoms laikomas sutikimu.